Türkiye Arkadaşlik Siteleri

Ana Sayfa / Türkiye Arkadaşlik Siteleri

Türkiye Arkadaşlik Siteleri

HaKTaN     10-04-22     Sohbet Odaları     Türkiye Arkadaşlik Siteleri     213 Defa Okundu

Türkiye Arkadaşlık siteleri,Türkiye son yıllarda bilişim ve teknoloji alanında gösterdiği web projelendirme alanında hızlı bir büyüme trendi içerisinde ve her geçen gün bu trend içerisinde yeni siteler ve projeler gün yüzüne çıkarılıyor.

Bu projelerin içerisinde eğlence ve arkadaşlık siteleri lider durumda

Bir çoğu ticari amaç güden niyetlerle başlangıç gösteren bu sitelerin eğlence ve arkadaşlık siteleri içerisinde çok kapsamlı ve birbirinden çok farklı sistemlerle kurul olanları mevcut olsa da her birinde değişmeyen bir dizi yanıltıcı ve gerçeği yansıtmayan detayları kullanıcılarından gizli şekilde yönetilmesi artık yazılımcılar arasında çok sıradan şekilde karşılanıyor.

Türkiye Arkadaşlık Siteleri içerisinde ne gibi yanıltıcı unsurlar bulunuyor ? 

 • Sitelerin hemen hemen hepsinde organik kullanıcılar yerine saat ücreti karşılığında online olan kullanıcılar kullanıyor.
 • Online bayan kullanıcı bulamayan kişiler ise yazılım botları ile hazırlanmış sahte(fake) profiller yaratacak site içerisinde aktif kullanıcı görüntüsü yaratırlar. Halbuki site de kullanıcı yoktur.
 • Bayan kullanıcı ile konuşmak için, goruntulu konuşma kredisi, sesli konuşma kredisi  vb. şekilde ekstra ücretli hizmetlere teşvik yollarını sizlere sunarlar ama alım yaptığınızda karşınızda aldığınız hizmeti değerlendirecek bir muhatap bile bulamazsınız.
 • Özellikle bir çok site yeni nesil botlar ile konuşan yazılan kelimelere duyarlı şekilde auto mesaj verebilen botlar ile sizin site de kalma sürenizi arttırma çalışmaları yapmaktadır.
 • Kullanıcıların bu denli dolandırılması yetmiyormuş gibi, kredi kart bilgileriniz farklı ortamlarda ücret karşılığında kötü niyetli kullanıcılara pazarlandığı da duyulmuştur.
 • Türkiye ‘de daha önceden haberlere de konu olmuş, bu tip arkadaşlık siteleri üzerinden alınmış görüntü ve bilgiler ile şantaj malzemesi olarak kullanılıp para istendiği haberlere konu olmuş bir diğer konudur.

Bunlar ve bunlar gibi bir çok şey arkadaşlık siteleri içerisinde görünmeyen noktalar yapılan işlemler.

Peki ya SOHBETCİYİZ.NET ‘u bu sitelerden ayıran fark nedir ? 

 • Sitemizdeki sistem öncelikle üyeliksiz giriş yapabileceğiniz bir sistem, yani site içerisinde size ait olan hiç bir bilgi istenmeden giriş yapabilir ve sohbet edebilirsiniz.
 • Sohbet için hiç bir birim veya süreç içerisinde ücret talep edilmez.
 • Sistem içerisindeki tüm kullanıcılar gerçek ve organik bir sohbet ağı’dır.
 • Kullanıcılardan hangi bir ücret/bağış vb. şekilde hiç bir talep edilmez. Talep eden hiç bir birim veya mekanizmayı ciddiye almayınız.
 • Kişisel bilgileriniz, ödeme bilgileriniz gibi özlük bilgileriniz kesinlikle talep edilmemektedir.
 • Kaliteli %80 oranında yurt dışı kullanıcısına hitap eden bir kullanıcı potansiyeline sahiptir.
 • Kullanıcılarımızın %86 ‘ı sohbet etmek ve keyifli sohbet yapabilmek için sitemizi tercih etmektedir.
 • Kullanıcılarımızın %30 ‘u site üzerinde verilen 7/24 kesintisiz radyo ve Online oyunları oynamak için gelmektedir.

1998 yılından bu zamana kadar kesintisiz hizmet ve teknolojiyi yakından takip ederek bu zamana kadar faaliyetlerine devam edebilen nadir projelerden olan Sohbetciyiz.NeT ile umarız sizlerde güzel zaman geçirmeye başlarsınız.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetciyiz.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Sohbetciyiz.NeT