Sohbetciyiz Sohbet Sitesi

Ana Sayfa / Sohbetciyiz Sohbet Sitesi

Sohbetciyiz Sohbet Sitesi

HaKTaN     18-04-22     Sohbet Odaları     Sohbetciyiz Sohbet Sitesi     267 Defa Okundu

Sohbetciyiz Sohbet Sitesi

Herkes gibi bizlerinde birçok karışık duygular içerisinde olduğumuz dönemler vardır. Kız arkadaşımdan ayrıldığım bir dönemde oldukça bunalımdaydım ve kendimi yalnız hissediyordum çünkü hangi arkadaşımla görüşsem gerçek hayatta yani hepsi bana ayrıldığım kızı soruyordu ve benim iyice moralimi bozuyorlardı. Konu kapansın istiyordum ama konu dönüp dolaşıp bir yerde yine ona gelmekteydi.
Çok yalnızdım ve ayrıldığım ilk günlerde de epey bunalıma girmiştim internet üzerinden vakit geçirmek istiyordum ve o anda Sohbetciyiz.net ile tanıştım. Siteye girdiğimde ilk etapta açıkçası ümitsizce girmiştim sırada chat siteleri gibi gelmişti abana faka sohbet alanına girdiğimde orda birçok insan beni karşıladı ve sohbet etmek için bana yazdılar mutlu olmuştum çünkü yeni bir dünya gibiydi ve yeni arkadaşlar kazandım. İyi ki de girmişiyim ve şuanda ayrıldığım kız arkadaşım hiç aklıma bile gelmiyor beni unuttuğu gibi bende onu unuttum sohbet sitesinde takılmaya devam ediyorum.

 Chat Sitesi
Hayatımızda birçok alanda ailemizle tartışmalar yaşarız gerek akraba gerek arkadaşlar artık bizleri bazı noktada olabildiğince aşağılamakta ve suçsuz yere bile olsa bizlere bağırmaktalar. Belki bir başkaları onu kızdırmış olabilir ama bize nazı geçtiği için ilk sinirinin patlayacağı nokta bizler oluyoruz. Bizde bu durumda sıkılıyoruz ve kendimizi dışarı atıyoruz evden uzaklaşmak istiyoruz fakat dışarıda o kadar çok tehlikeler var ki kendimizi evden dışarı atıp sakinleşmek istediğimiz anda bile birileri karşımıza çıkıp bizleri daha da çok sinirlendirebiliyor.
Böyle durumlarda ben en çok 3sitesine girmeyi uygun görüyorum odama çekiliyorum ve Sohbetciyiz.net sitesine giriyorum oradaki arkadaşlarımızla her gece sohbet ediyoruz stres atıyoruz. Günlük yaşadığımız olayları konuları bile konuşabiliyoruz dertleşebiliyoruz böylelikle hiç dışarının tehlikesini yaşamak zorunda kalmıyoruz.

Sohbetciyiz Sohbet

Sohbet sitelerinde en çok dikkat etmemiz gereken unsur bizlere gerek yere bazı programların setuplarını kurdurtmak olur. Bizler o sohbet sitesine ait bir activex gibi görürüz kurulumu yaparız fakat virüsü bilgisayarımıza aldığımızın farkında bile olmadan kendi ellerimizle kurulumu gerçekleştiririz. Sohbet sitelerinde bizlere bilgisayara extradan bir şeyler kurdurtmasını istemiyoruz. Çünkü sohbet sitelerinde bu tarz işlemlerde genelde virüsler gelmektedir ve her sohbet sitesine güvenimiz gün geçtikçe azalmaktadır.
Sohbetciyiz.net Sohbet Sitesi Sohbettanesi.Net-Sohbet Chat Mobil Sohbet.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetciyiz.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Sohbetciyiz.NeT