Ankara Sohbet Odaları

Ana Sayfa / Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet Odaları

HaKTaN     15-04-22     Sohbet Odaları     Ankara Sohbet Odaları     191 Defa Okundu

Ankara Sohbet Odaları – Ankara Chat

Sevgili Ankara’lılar artık size özel bir sohbet adresiniz mevcut ve size özel uygulamalarla her gün genişlemekte istekleri karşılamaktayız.
Aslında ilk emelimiz başkentimizi tanıtmaktı tarihi ve kültürel ve şimdi siyasi yapısını Dünya’ya duyurmaktı ama sonradan yoğun talep üzerine bunların ardından birde mobil sohbet edilebilecek bir konum yaratmak istedik. Çeşitli bilgileri okuyarak değil de insanların birbirlerine anlatarak paylaşması daha faydalı olabilir diye düşündük. Sohbet platformunu sadece bir arkadaş bir eş bulmak için kullanmayanlarda olabilir. Ve lakin her kesime hitap eden bir ortam yaratmazsak kesinlikle ayrımcılık olurdu.
Ayrıca başkent olduğu için çok fazla bireyi konuk eden şehrimizin en detaylı bilgilerine ulaşmak isteyenler Ankara’lı hemşerileri ile direk irtibata geçebilirler hatta işlerini bu yolla da çözebilirler. Yeni bir şehre gitmek ve oradaki işinizi halletmek gerçekten çok zor ve uzun sürebilen bir durumdur. Hemşerilerimizin vereceği tavsiyeler sizi hem zaman hem de maddiyat olarak çok fazla rahatlatabilir.

Ankara nice liderler nice bürokratlar ve nice komutanlar görmüş bir şehrimizdir. Olabildiğine geniş alana yayılmış ve yayılmaya devam ederek giderek büyümektedir. Diğer şehirlerin aksine etrafı açık olduğu için daha da kalabalıklaşacak belki de ileri bir zamanda en kalabalık il olma yolunda adımlar atacaktır. Ankara’nın tek kötü yanı ilklim leyini çok sert olması dır .Yazın çok sıcak kışın ise çok soğuktur. Bu sıcak ve soğuk ortamlarda sokaklarda veya başka yerlerde dolaşmak pek akıl işi değildir. O zamanları değerlendirmek için Geveze adresinde eğlenmeye gelebilir siniz . Yalnız olmak istemiyorsanız akşam için bir kız arkadaş edinip plan program yapabilirsiniz zeki ve nazik olduğunuz sürece kimsenin size hayır demeyeceğinden emin olabilir siniz, kendinize güvenin.
Sohbetciyiz.NeT çok büyük bir camiadır. Bu camianın içinde olmak hem eğlenceli hem de karlıdır. Denedikten sonra sizde anlayacaksınız..

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Yeni bir sehir yeni bir insan tanimak hayatinizi kolaylastirabilir .Baskent Ankara nin nadide insanlarini tanimak icin guzel bir sohbet kanali ,bekliyoruz…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetciyiz.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Sohbetciyiz.NeT